Aróma difuzér Rabbit 220ml

Výprodej
€20,47
Skladom - ihneď k odoslaniu

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvoľňuje napätie, znižuje stres a čistí vzduch od baktérií a vírusov
Zvlhčovač vzduchu dokáže eliminovať až 99,9% vírusov a baktérií vo vzduchu a podporuje liečbu horných a dolných dýchacích ciest.

Zvlhčený a čistý vzduch pôsobí blahodárne nielen na naše pľúca a priedušky. Preukázateľne zlepšuje a hydratuje kožu, očné a nosné sliznice. Pri použití esenciálnych olejov je možné navyše znížiť fyzické a svalové napätie, odstrániť bolesť hlavy alebo lepšie odbúrať stresové napätie. Aróma lampy sú tiež hojne používané pri profesionálnych aromaterapiách v masážnych a relaxačných centrách. Vďaka LED podsvieteniu s piatimi farbami, ktoré sa postupne menia arómu difuzér navodzuje ešte väčšiu relaxačnú atmosféru.

 

Ultrasonická (elektronická) aróma difuzér navodí vo vašej domácnosti príjemnú atmosféru pre chvíle pohody a relaxácie. Atraktívny dizajn v 2 farebných variantoch sa dokonale zladí s každým moderným interiérom a vynikne ako na stole, tak v polici alebo na parapete. Na prevádzku zariadenia stačí iba naliať vodu do zásobníka a pridať váš obľúbený aromatický olej

Bezpečnosť na prvom mieste
Vďaka absolútne tichému chodu na úrovni 3-16dB, môžete používať zariadenie v spálni aj počas spánku. Aróma difuzér je oproti klasickej aróme lampy úplne bezpečná, pretože je roztok ohrievaný ultrazvukom, nie klasickou sviečkou - po odparení všetkej vody a oleja sa pomocou čidla aróma difuzér automaticky vypne.

Ultrasonická aróma difuzér funguje na princípe ultrazvukových vĺn, ktoré menia vodu na studenú paru alebo zmes vody a esenciálneho oleja. Výsledkom je jemná para, ktorá sa postupne uvoľňuje do ovzdušia. Difúzer je možné využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu v miestnosti.

 

Špecifikácia:

Prevonia miestnosť až do veľkosti 30-40m²
Vzduch nielen osviežuje, ale aj zvlhčuje
Veľmi tichá prevádzka < 3-16 dB (ideálna aj pre spánok - absolútne tichá)
Nočné svetlo - 5 farebných svetiel
Automatické vypnutie pri prázdnej nádobe
Pripojenie k USB - je možné ho napájať pomocou power banky, PC, notebooku, nabíjačky od telefónu a pod.
Nádoba na vodu 220 ml - spotreba 10-20 ml za hodinu prevádzky
až 16 hodín prevádzky pri jednom naplnení
Roztomilé prevedenie zajačika
Veľkosť 8cm (výška) x 8cm x 14cm (šírka)

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.