Sonická zubná kefka Aresh L1

Výprodej
€24,57
Skladom - ihneď k odoslaniu

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická zubná kefka sonická Aresh L1

58800 jemných pohybov/min, 5 automatických režimov čistenia: Super čistenie, Hĺbkové čistenie, Zdravé ďasná, Bielenie + a režim pre Citlivé zuby

automatické prispôsobenie intenzity, tlakový senzor, indikátor batérie, časovač na 30s

automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, doba prevádzky: 10-14 dní

balenie obsahuje: kefka Aresh L1, 4x náhradná hlavica v balení!, 1x USB nabíjačka

Kefka Aresh L1 je vhodná pre veľmi citlivé ďasná, pomáha proti krvácaniu ďasien a nespôsobuje odhaľovanie krčkov pri zuboch pri čistení!

 

Ak nie ste spokojní s obyčajnou manuálnou kefkou alebo hľadáte niečo pre Vaše extra citlivé ďasná, tak Aresh L1 je pre Vás tou správnou voľbou.

Sonická kefka Aresh L1 je novou generáciou obľúbených kefky od spoločnosti Aresh. Je špeciálne navrhnutý pre dokonalú starostlivosť o vaše zuby a citlivé ďasná - už žiadne krvácanie ďasien a boľavé zuby po čistení. Je vhodný aj pri starostlivosti o rovnátka a zubné náhrady.

Kefka generuje až 58800 000 kmitov za minútu. Kefka Aresh ponúka päť režimov (Super čistenie, Hĺbkové čistenie, Zdravé ďasná, Bielenie+ a režim pre Citlivé zuby a krčky). So sonickou zubnou kefkou odstránite viac zubného povlaku a dosiahnete belších zubov vďaka efektívnejšiemu odstráneniu pigmentácie ako s manuálnou kefkou až o 69%!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.